Warning: preg_replace(): The ....e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ....includes....class_bbcode.php on line 2958
Szorstka i zniszczona skóra
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Szorstka i zniszczona skóra

Szorstka i zniszczona skóra

Witam od jakiegoś czasu zajmuję sie farbowaniem skór środkami i sprzętem zakupionym u was. Osobiscie wszystko odbierałem niestety szkolenie było glównie teoretyczne przeprowadzone przez właściciela gdyż był to okres urlopowy i ciężko cokolwiek było zorganizować. Sam dużo juz sie nauczyłem metoda prób i błedów. Mam parę w sumie banalnych pytań ale nie wiem czy pisać o tym na forum czy może na prv.
    Jednym z zagadnień jest szorstka i chropowata skóra wystepująca głównie na kierownicach i gałkach zmiany biegów. Uszkodzenia nie idzie wyszlifować padem szlifującym a po pofarbowaniu skóra jest w tym miejscu twarda i chropowata. Czy nadaję sie tylko do wymiany czy może jest jakiś sposób. Załączam zdjęcie

Uploaded with ImageShack.us

Moderator
    Mieszka w
    świeradów Zdrój
    Witam

Skórę po farbowaniu i po nałożeniu lakieru wykończeniowego, można dogładzić papierem 3000- umieszczonym na bloku szlifującym.W konsekwencji powierzchnia staje się przyjemna w dotyku.

Papier 3000 nic nie pomaga przy takim uszkodzeniu. Myślałem że jest jakaś inna możliwość przygotowania tak zniszczonej skóry jeszcze przed farbowaniem

Moderator
    Mieszka w
    świeradów Zdrój
    Proszę napisać, czy kierownica przed farbowaniem była szorstka?

Uprawnienia umieszczania postów